parallax background

O Firmie

"MAT-CHEM-BUD" Sp.j. to firma z ponad 25-letnim doświadczeniem na rynku budowlanym.

Zajmujemy się handlem hurtowym i detalicznym materiałów chemii budowlanej.


Specjalizujemy się w obsłudze inwestycji mieszkaniowych oraz o charakterze przemysłowym (np. oczyszczalnie ścieków, renowacja dachów, zbiorniki wody pitnej, baseny, posadzki w przemyśle spożywczym i maszynowym, posadzki kwasoodporne i antystatyczne).

matchembud

Technologia & Doradztwo

unnamed

Posiadamy w ofercie wszystkie technologie wykonania oraz napraw tarasów, hydroizolacji, termomodernizacji i związanym z nią problemem podwyższonej wilgotności w obiektach mieszkalnych.

Szczególne znaczenie przywiązujemy do doradztwa technicznego przy realizacji małych i dużych inwestycji. W zakresie dobranych przez nas technologii prowadzimy szkolenia na placu budowy lub w siedzibie firmy.

Produkujemy tynki w oparciu o technologię ZPB Maciejewski oraz dysponujemy rozbudowanym zapleczem technicznym do mieszania każdego rodzaju farb i tynków.

Ściśle współpracujemy z europejskim liderem w zakresie produkcji systemów dla zielonych dachów, firmą Diadem Green Roof Systems. Owocem tej współpracy jest realizacja przez nasz dział Zielone Dachy szeregu inwestycji tego rodzaju w Polsce.

 
matchembud

Co nas wyróżnia


 
matchembud

Rekomendacje


Nasze kompetencje zostały docenione przez najlepszych producentów profesjonalnej chemii budowlanej, takich jak Alchimica, BASF, Teknos, Caparol, Botament, Sika, Baumit, Ceresit, ISO Chemie i Weber, których reprezentujemy jako autoryzowany dystrybutor.